Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


TOTUL despre CS 1.6
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Multa muzica!
cs maps
vizitatori cs 1.6 downloads
Counter
server cs in 2 sec
click here
parteneri!
jocuri download!
mp3


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

:)
Counter

 

 server creator gunGame

In jos 
AutorMesaj
outlandishhh
Admin
Admin
outlandishhh


Numarul mesajelor : 382
Data de inscriere : 15/03/2009

server creator gunGame Empty
MesajSubiect: server creator gunGame   server creator gunGame Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:45 am

Informatii Addons:

-Bun, prima versiune pe modul gungame am lucrat-o pe desired addons 1.0 (versiunea simpla).
-Modul GunGame 211C este ultimul aparut(daca nu ma insel) si este tradus in romana de Seth (vezi poza mai jos)
-Dupa cum observati addonsul contine doar 13 pluginuri ale amxmodx-ului - toate pluginurile .sma fiind schimbate/reluate/optimizate - tot-tot.
-Cand dati slay tuna si la cine ii dati slay il/ii loveste fulgerul.
-Cand dati slap sare sange mult din cine primeste slap.
-Cand faceti poze, ii face 3 poze (tab/consola/normal) + il pune automat pe spectator.
-Cand dati llama/gag/mute , respectivul numai poate sa scoata un sunet si nici sa-si schimbe numele(chiar daca da restart).Ca sa reuseasca , trebuie sa stea desconectat peste 15 secunde!
-Am construit un plugin ptr restrictionare straini care nu va da gres niciodata.
-V-am inclus un hpk super bun pot spune, il setati doar printr-un simplu cvar in amxx.cfg!
-Cei vii pot vedea si vorbi cu cei morti si invers.
-Traducerea a fost eliminata in proportie de 85%.
-Cvar-urile au fost eliminate in proportie de 80%.
-Tot ce s-a putut a fost tradus in limba romana si optimizat atat in pluginurile .sma cat si in restul fisierelor.
-V-am explicat super bine fisierul users.ini, si sa nu fiti uimiti de ceea ce mai gasiti in amxx.cfg!
-Nu veti avea probleme de svc_bad sau alte chestii daca folositi acest addons.
-Retineti ca sa va treceti aceleasi harti in fisierul mapcycle.txt din folderul cstrike al serverului vostru cat si in maps.ini din folderul configs al acestui addons , ptr a evita intampinarea unui 'bug' sa-l numesc asa, deci aceleasi harti in aceeasi ordine, folositi copi-paste.
-Dupa cum vedeti acest tip de addons are toate felurile de comenzi pe admin_ pe amx_ si pe / (prescurtate).
-Aceasta versiune este tip normala , comenzile executate fiind afisate in chat/normal.
-Nu include nici cea mai mica reclama catre noi, doar la gamename in loc de 'Counter-Strike' va aparea numele addonsului, ceea ce nu veti putea modifica!
-Nu vor lipsi nici mesajele cu 'cine preia conducerea' si nici sunetele, toate sunt ON, nu am stat sa facem prea multe poze, pot sa va spun ca totul este in limba romana .download here!
Sus In jos
https://cs16.canadaboard.net
 
server creator gunGame
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» server creator
» creator server HNS
» Creator Server PGL WAR - CLASIC
» Server Creator Soccerjam
» server creator deat-run

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS 1.6 :: programe,resurse cs 1.6!-
Mergi direct la: